O Mnie –

 

Dlaczego Fotografia?

Nigdy nie udało mi się trzasnąć obrotowymi drzwiami, nie udało mi się też zdobyć Mount Everest. Nawet nie byłem w Banos w Ekwadorze na huśtawce nad przepaścią.  Ale udało mi się spotkać wiele wspaniałych ludzi, zamknąć kawałek ważnej chwili dla nich i siebie. Dzięki fotografii odkryłem, że lubię poniedziałki, a środa to niejedyny optymalny dzień do pracy. Sprawiłem, że mój cel życia to być kreatywnym jak to tylko możliwe i wzbogacać się o nowe doświadczenia.

Gdybym wylądował na opuszczonej wyspie z całą pewnością bym oszalał bez fotografii, filmu i muzyki. Opowiedziane historie, innowacje – bez względu na nośnik – powodują u mnie przyśpieszenie akcji serca. Możliwość podzielenia się całym doświadczeniem i przeżyciami z innymi napędza mnie do dalszego działania.

Przez długi czas robiłem coś co sprawiało, iż byłem przezroczysty jednak udało mi się z powrotem uwierzyć w pracę zespołową, społeczeństwo i współpracę. Wszystko dzięki ludziom, których codziennie poznaje. Zostańmy Przyjaciółmi! Jeszcze lepiej jakbyśmy razem zdobyli Mount Everest.

Co bym chciał zrobić przed śmiercią? Powiedzieć, że było warto i powtórzyć to jeszcze raz.

 

 

Fotografia Łódź – Mariusz Sęk